fbpx

Teamet

Du är varmt välkommen att ringa och maila oss

Team member Niklas
Niklas Wallsargård
VD & grundare
Team member Felicia
Felicia Bindekrans
Sälj & Marknad
team member Joel
Joel Glemne
Teknikchef & grundare
Team member Jacob M
Jacob Morén
Produkt & Leverans
Team member Matilda
Matilda von Rosen
Affärsutvecklare
Team member Jacob L
Jacob Lundberg
Lead Software Engineer
Team member Jason
Jason Brooks
Software Engineer
Team member Claes
Claes Larsson
Leverans & kvalitetkontakt
Team member Ulrika
Ulrika Aschan
Spannmålsmäklare

+46 730 92 41 30
ulrika@skira.se

Team member Johan
Johan Bertilsson
Spannmålsmäklare
Team member Gabriel
Gabriel Markfjärd
Junior Software Engineer
Team member Ebba
Ebba Danckwardt-Lillieström
Art Director

+46 733 88 97 88
ebba@skira.se

Team member Simon
Simon Sundberg
Junior Software Engineer
Team member Eric
Eric Larsson
Spannmålsmäklare
Team member Henrik
Henrik Beckman
Spannmålsmäklare

+46 733 89 99 08
henrik@skira.se

Styrelsen

Portrait of Ann
Ann Henriksson
Styrelseledamot
"Skira vill precis som vi på LRF Media skapa nytta på riktigt för det gröna näringslivet så att vi får hela landet att växa"

ann@skira.se
Portrait of Pontus
Pontus Haraldsson
Styrelseledamot
"Lantbruket behöver nya tjänster för att skapa tillväxt. Skira Handel är tjänsten som skapar en rättvis marknad för inköp och försäljning."

pontus@skira.se
Portrait of Christoffer
Christoffer Andersson
Styrelseledamot
"Som lantbrukare har jag länge väntat på den här typen av tjänst som kan ta spannmålshandeln till nästa nivå."

christoffer@skira.se

HUVUDKONTOR

Franzéngatan 6
112 51 Stockholm
Sverige

CREATE

Kopparbergsvägen 10
722 13 Västerås
Sverige

LEAD

Teknikringen 7
583 30 Linköping
Sverige